Chciałbyś skorzystać online z anonimowych spotkań indywidualnych lub warsztatów grupowych?

 • Ogólnorozwojowe treningi psychologiczne

  Ogólnorozwojowe warsztaty psychologiczne online

  Bezpłatne warsztaty realizowane zawsze w poniedziałki od godziny 19-20. Warsztaty to wideokonferencje m.in. na temat: asertywności, poczucia wartości, radzenia sobie ze stresem, wstydem, lekiem. Zajęcia prowadzone są w grupie, gdzie zachować możesz pełną anonimowość, korzystając wyłącznie z chatów pisanych i mikrofonu, ale skorzystać możesz także z kamerki. Specjalista prowadzący korzysta z tych wszystkich funkcjonalności, ponadto wyświetla uczestnikom prezentacje, ankiety oraz filmiki. Aby uczestniczyć w zajęciach nie musisz wcześniej rezerwować sobie miejsca, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę w terminie spotkania i klikniesz tam na bezpośredni odnośnik do spotkania.

 • Coaching

  Coaching online

  Zajęcia odbywają się regularnie we wszystkie środy w godzinach 18-19. Coaching online to bezpłatne zajęcia grupowe z certyfikowanym coachem. Zajęcia prowadzone są także na zasadzie wideokonferencji, gdzie uczestnicy mogą skorzystać z czatu pisanego, mikrofonu i kamerki. Coach mimo, że zajęcia mają formę grupową skupia się na indywidualnych problemach uczestników, dlatego warto na zajęciach pojawić się z przemyślanym celem/ problemem, który będziemy mogli omówić na grupie. Problem może dotykać różnych płaszczyzn- problemów w pracy, konfliktów z partnerem, nieefektywnego odchudzania etc.

 • Pomoc osobom współuzależnionym, dzieciom alkoholików, dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych

  Pomoc osobom współuzależnionym, dzieciom alkoholików, dzieciom z rodzin dysfunkcyjnych online

  Chciałbyś skorzystać ze wsparcia dla DDA, osób z rodzin dysfunkcyjnych? A może twój partner jest osobą uzależnioną? Odwiedź naszą stronę w każdy czwartek w godzinach 18-19, wówczas prowadzone są bezpłatne psychoterapie grupowe online dotyczące tematu uzależnień. Na grupie w swobodny sposób będziesz mógł porozmawiać ze specjalistom i innymi uczestnikami wymieniając się własnymi doświadczeniami. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo przystępny, a miedzy uczestnikami szybko wytwarza się głęboka więź spowodowana podobnymi przeżyciami i problemami.

 • Klub abstynenta

  Klub abstynenta, meetingi online

  Otwarta całodobowo przestrzeń na serwisie na której spotykać możesz osoby o podobnym problemie, wymieniać doświadczenia, wzajemnie się wspierać, podpytać o pomoc. Sugerujemy aby spotkania odbywały się w piątki między godziną 18-19, wówczas prowadzony jest także z reguły dyżur na grupie.

 • Pomoc e-mail

  Inne warsztaty

  Nasi specjaliści prowadzą także warsztaty w realu – poza internetem. Chciałabyś uzyskać więcej informacji? Napisz do nas, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem kontakt@fundacja-aria.pl

about

Nadchodzące wydarzenia

poniedziałek godz. 19:00 - 20:00

Treningi psychologiczne online

Szczegółowe informacje na www.przez.tv

wtorek godz. 18:00 - 19:00

Grupa dietetyczna online

Szczegółowe informacje na www.przez.tv

środa godz. 18:00 - 19:00

Coaching online

Szczegółowe informacje na www.przez.tv

czwartek godz. 18:00 - 19:00

Grupa dla DDA, osób współuzależnionych online

Szczegółowe informacje na www.przez.tv

piątek godz. 18:00 - 19:00 "dyżur"

Klub Abstynenta online

Klub czynny jest 24h. Szczegółowe informacje na www.przez.tv