member-image

Julia Butryn-Wiceprezes Fundacji

przedsiębiorca.

Jest numerologiczną 11, z ogromną charyzmą i determinacją stara się kreować lepszą rzeczywistość. Bardzo silnie odczuwa potrzebę realizacji, często wykazuje zapędy do pracoholizmu. Człowiek orkiestra w Fundacji. Uwielbia wyzwania i lubi uczucie gdy uda jej się osiągnąć więcej niż zakładała lub zakładali inni.

member-image

Janusz Nowak- Przewodniczący Rady Fundacji

przedsiębiorca.

Pasjonata Tai-Chi i podróżnik po całym globie. Lubi jeździć zimą nad morze by zanurzyć stopy w zimnym Bałtyku. Człowiek o szerokim horyzoncie zainteresowań, rozmówca, który z każdym znajdzie nić porozumienia. Altruista.

member-image

Izabela Kurmiel- Członek Rady Fundacji

pracownik Teatru Współczesnego, działacz społeczny.

Lubi wszystko co związane z rozwojem i dbałością o ducha i ciało. Z daleka omija wszelkie „sieciówki”, z perfekcjonizmem przegląda półeczki w napotkanych na swej drodze sklepach z rękodziełami. W pracy stara się każdego dnia być idealnie miłą dla klienta serdecznie się przy tym uśmiechając. Jest bardzo wrażliwa na krzywdę dzieci i zwierząt oraz lekkomyślność osób dorosłych.

member-image

Katarzyna Hałaczkiewicz- Członek Rady Fundacji

animator kultury, socjoterapeuta.

nauczycielka języka polskiego, wychowawca, koordynatorka projektów artystycznych, pomysłodawczyni i realizatorka projektów animacyjnych. Współpracuje z licznymi instytucjami i stowarzyszeniami. Prywatnie mama dwójki nastolatków. Jej pasją są osobiste podróże – póki co po Europie. Kocha morze i burzowe wiosenne dni. W wolnych chwilach pisze książkę o zmaganiach współczesnej kobiety w drodze do spełnienia.