Cze

nowy serwis dotyczący zdrowia nieuleczalni.pl - zdjęcie

Nasz nowy serwis dotyczący zdrowia i różnych metod leczenia!

Niemałe grono osób należących do Fundacji mocno interesuje się zdrowiem oraz leczeniem naturalnym, niekonwencjonalnym, ale przede wszystkim metodami skutecznymi i nie maskującymi objawów, leczącymi ciało holistycznie.
Obok psychoterapii, jest to nasza druga pasja, ponieważ organizm człowieka to jedność, nie należy więc oddzielać zdrowia psychicznego od fizycznego.
Chcąc poprawiać jakoś życia naszych beneficjentów od samego początku powstania Fundacji wiedzieliśmy, że stworzymy przestrzeń na tych obu płaszczyznach- ciała i ducha. Dlatego
Z wielką przyjemnością pragniemy Wam przedstawić nasz nowy serwis internetowy www.nieuleczalni.pl.
Na serwie publikowane są artykuły dotyczące sprawdzonych metod leczenia. Artykuły zamieszczane przez lekarzy, terapeutów, ale także i pacjentów, którzy chcą dzielić się z innymi osobami swoimi wypróbowanymi sposobami.
Zapraszamy do tworzenia najskuteczniejszej bazy leczenia chorób: www.nieuleczalni.pl.