Chciałbyś skorzystać z naszej bazy metod leczenia?

Dla specjalistów i pasjonatów

Jesteś lekarzem, terapeutą – u nas wypromujesz swoje metody leczenia. Na naszym serwisie dostępna jest przestrzeń gdzie możesz dodawać artykuły pod daną kategorią chorób, upowszechniając swoje metody leczenia, dzieląc się sposobami z innymi użytkownikami.

Dla osób leczących się

Jesteś pacjentem – podziel się swoją historią leczenia! Na naszym serwisie jest baza osobistych historii pacjentów, ich dylematów, rozterek, ale także i opisów osiągniętych sukcesów. Podziel się swoim problemem, oprócz opublikowanych metod leczenia, z pewnością któryś z naszych obecnych użytkowników posłuży Ci radą.

Dla zainteresowanych

Chciałbyś poczytać co nowego dzieje się w świecie medycyny, ochrony i promocji zdrowia, bądź na bieżąco z artykułami zamieszczanymi na serwisie. Znajdziesz tam zarówno osobiste historie pacjentów zmagających się z chorobami jak i lekarzy, terapeutów promujących swoje sprawdzone metody leczenia.

about